top of page

Hakkımızda

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika üçgeninin merkezinde operasyonlarını sürdüren marm asistance, bölgesinde lider konumda olan destek çözümleri sağlayıcısıdır. marm, uluslararası alanda sigorta şirketlerine ve yerelde otomotiv şirketleri, banka vb. kuruluşlara maliyet kontrolü, medikal ve araç desteğiyle ilgili "müşteriye özel çözümler "sunmaktadır.

marm asistance , bünyesinde bulunan 10 bin yerel hizmet sağlayıcı ağı ile 22 ülkede operasyonlarını sürdürüp, müşterilerine sağlık, araç, ve seyahat alanlarında yenilikçi ve tasarrufa dayalı 24/7 çözümler vaat etmektedir. İstanbul’da bulunan genel merkezinde, yaklaşık 200 çalışanın ve 16 dilin konuşulduğu ultra-teknolojik 24/7 Alarm Merkezini, 11 full-time doktoru ve araç teknik yardım birimini barındırıp yılda yaklaşık 100 bin dosya yönetmektedir.

Sektördeki değişikliklere anında ayak uydurulmasını sağlayan manevra yeteneği, hizmet sağlayıcı ağı ile süregelen güçlü ilişkileri, teknolojiyi akıl ile birleştirilmesi ve sosyal sorumluluk bilinciyle,
marm asistance, bölgesinin güçlü şirketlerinin başını çekip, ITIJ'in 2013 Ödülleri’nde “Dünyada Yılın Şirketi” seçilmesiyle bunu bir kez daha kanıtlamıştır.

2x_DSC4942.jpg

1986

Türkiye ekonomisine 37 yıldır değer katan marm assistance, ülkemize seyahat eden uluslararası ziyaretçilere sağlık, yol yardım ve seyahat destek hizmetleri vermek üzere kurulmuştur.

vizyon-01.png

Vizyonumuz

Yenilikçi çözümlerimiz ile iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza en fazla değer yaratan öncü asistans şirketi olmak.
Misyon-01.png

Misyonumuz

Kaliteden ödün vermeden medikal asistans, yol yardım ve seyahat hizmetlerinde fayda sağlamak için varız.
degerler-01.png

Değerlerimiz

  • İnsan odaklı

  • Etik

  • Yenilikçi

  • Kaliteden taviz vermeyen

  • İnovatif

  • Ortak fayda

x_DSC5739 (1)_edited.jpg

Logomuz

marm’ın açılımı Medical Assistance Roadside Management’dır. marm kırmızı rengini Türk Bayrağının kırmızısından almıştır. Gri rengi ağırlık taşıyan bir renktir ve ciddiyeti temsil eder.

marm Ofisleri

bottom of page