Ticari İletişim Ve Ticari Elektronik İleti Aydınlatma Metni

Bu form ile 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, 6563 Sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve 15 Temmuz 2015 tarihli 29417 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Ticari İletişim ve Ticari Elektronik İletiler Hakkında Yönetmelik vesair mevzuatlar kapsamında Marm Assistance Destek Hizmetleri Anonim Şirketi (“Marm Assistance”) tarafından veya Marm Assistance tarafından yetkilendirilen bir aracı firma vasıtasıyla tarafınıza aşağıdaki amaçlar kapsamında ticari elektronik ileti gönderimi konusunda sizi bilgilendirmek ve gönderime dair onayınızı almak istemekteyiz.

  • Kampanyalarımız,

  • Tanıtım ve promosyonlarımız,

  • Yeni ürün ve hizmetlerimiz

  • Kutlama ve temenni mesajlarımız

  • Müşteri memnuniyeti anketleri

  • Bülten gönderimlerimiz

ile ilgili olarak size telefon, çağrı merkezlerimiz, faks, otomatik arama makineleri, akıllı ses kaydedici sistemler, elektronik posta, kısa mesaj kanalları aracılığıyla veri, ses ve görüntü içerikli ticari elektronik iletiler Marm Assistance tanıtım, kampanya ve bilgilendirme yapılması amacıyla gönderilecektir.

Bu gönderimin yapılabilmesi için iletişim bilgileriniz (e-posta, telefon numaranız, posta adresiniz, adınız soyadınız, vs.) toplanacak ve bu iletilerin gönderimi amacıyla www.marmassistance.com adresinde yer alan “Marm Assistance Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Hakkında Aydınlatma Metni” kapsamında, Marm Assistance tarafından işlenecektir.

Vermiş olduğunuz bu onayı daha sonra kaldırabileceğinizi ve size sağlamış olduğumuz basit araçlarla ücretsiz olarak iletişimi durdurma hakkına sahip olacağınızı hatırlatmak isteriz. Ayrıca bu metne onay vermemeniz Marm Assistance tarafından sizlere sağlanan hizmetleri etkilemeyecektir. Onayınız, ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Bakanlığa sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.

Onay Formu

1. Şahsımla SMS ve/veya e-posta veya çağrı merkezi aracılığıyla iletişime geçilmesine, paylaşmış olduğum bilgilerin bu kapsamda Marm Assistance  tarafından kullanılmasına ve ticari elektronik iletinin iletimi amacıyla ilgili üçüncü kişilerle paylaşılmasına onay veriyorum.

2. Şahsımla aşağıda belirtilen, tercih edeceğim yöntem veya yöntemlerle iletişime geçilmesine, paylaşmış olduğum bilgilerin bu kapsamda Marm Assistance tarafından kullanılmasına ve ticari elektronik iletinin iletimi amacıyla ilgili üçüncü kişilerle paylaşılmasına onay veriyorum:

İleti Onay Biçimi:
arrow&v

Şirket Bilgilerimiz:

Marm Assistance Destek Hizmetleri Anonim Şirketi

Harmandere Mah. Ankara Cad. Airport Plaza No:486-1/18 Pendik/İSTANBUL

info@marm.com.tr

(0216) 560 0 724

Mersis No:0463017405800019                                  

Onayınız için teşekkür ederiz