top of page
İnsanlara yardım etmek

Anlaşmalı Kurumlarımızla Verilen Medikal Hizmetlerimiz

Medikal Dosya Takibi

Medikal asistans sektöründe tecrübeli, farklı klinik deneyimleri olan Danışman Doktor ve Hemşireler ile Türkiye ve MENA bölgesindeki geniş hizmet sağlayıcı Networkünü kullanarak, medikal vakaların değerlendirilmesi, en uygun hizmet sağlayıcıya yönlendirilen hastaların, günlük durum ve medikal dosyaları takip edilmektedir.

 

marm assistance , bir çok yabancı dile hakim büyük bir operasyon ekibi ve alarm merkezi ile hizmet vermektedir

Doktorlar Dosyayı İnceliyor

Maliyet Kontrolü

Kanıta dayalı tıp (Evidence Based Medicine) yaklaşımı, barındırdığı klinik tecrübeli medical ekibin Türkiye ve MENA’daki bilgi birikimi, sürekli yenilenen entegre bilgi teknolojileri çözümleri ve bölgedeki 3000’den fazla anlaşmalı hizmet sağlayıcı ağı ile, marm assistance karmaşık ve maliyetli dosyalar için çözüm üretmektedir.

Muhasebeci İş Başında

Yerinde Muayene

Türkiye ve MENA bölgesindeki 3000’den fazla hizmet sağlayıcı ağımızla, çözüm ortağı olduğumuz uluslararası şirketlerin yerinde muayene (House Call) taleplerine, anlaşmalı olduğu sağlık kurumları aracılığı ile alanında uzman sağlık profesyonelleri ve uzman iş ortakları ile 7/24 hizmet vermektedir.

Hasta Odasında Muayene

Kara/Hava Ambulans Ayarlamaları

marm assistance 1989 yılından buyana uçuş hekimliğini Türkiye sınırlarında başlatarak öncülüğünü üstlenmiş olup, uzman iş ortakları ile birlikte günümüze kadar hava/kara ambulansı hizmetini vermeye devam etmektedir.

©TH,G.ROBBI 07.02 1 (152).JPG

Medikal Eskort

marm çatısı altında toplanmış klinik ve hava yolu ile hasta transferi alanında tecrübeli ve sertifikalı, Amerikan Kalp Derneği ileri yaşam desteği (AHA-ALS) sertifikası olan, ve bir çok yabancı dilde konuşabilen Doktor, Hemşire ve Paramedikten oluşan medikal ekibimiz ile 1986dan beri Hava Ambulansı ve Tarifeli yolcu uçakları ile binlerce hasta veya yaralıyı transfer etmiş olmanın gururunu yaşıyoruz.

saveslives2_edited.jpg

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çok uluslu firmaların Türkiye’deki mevzuata ek olarak ihtiyaç duydukları, tıbbi danışma hattı, Expat sağlığı, sağlık promosyonları ve eğitimleri ile, işe uygunluk muayeneleri, bölgesel sağlık konuları ile (Salgın ve bulaşıcı hastalıklar, aşılanma) ilgili alınacak önlemler konusunda danışmalık hizmeti verilmektedir.

Güçlendirilmiş çelik
bottom of page