top of page

Mobil Uygulama Gizlilik Politikası

Burada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Marm Assistance Destek Hizmetleri A.Ş.'nin Google Play Store ve IOS App Store'da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

 

Uygulamalarımızda, Girilen Veriler şifreli sunucularda depolanır ve 3. şahıs ya da kurumlar ile paylaşılmaz.

 

Telefon Kullanım İzinleri, Uygulamamızdan bulunan kısayol arama işlemi için gerekli olan izinlerin tarafınızdan sağlanmış olması gerekir. Verilen bu izin sadece Uygulamada kayıtlı olan müşterilerinizin kısayol armalarında kullanılmaktadır ve müşterilerinize ait kişisel veriler sadece size özel veritabanlarında şifreli olarak saklanır.

 

Konum bilgisi izinleri, Yaklaşık konum (ağ tabanlı), Hassas konum (GPS ve ağ tabanlı) olarak alınır ve Kullanıcın konumuna yönelik harita üzerinde gösterimi, kastedilen mesafenin amacıyla kullanılmaktadır. Sürekli bir konum takibi yapılmamaktadır. Uygulamanın ilgili modülünün kullanıldığı zamanlarda sadece konum alınıp, kullanılmaktadır.

 

İnternet Kullanım İzinleri, Uygulamamızdan Verilerin Şifreli sunuculara gönderilebilmesi için gerekli olan izindir ve kullanıcıların bunu tanımlaması gerekir. bu izinler telefonunuzdan isteğiniz dışında bir bilgiyi transfer etmek için kullanılmaz. Verilen internet erişim izni sadece uygulama içeresinde dolduracağınız formlara ait veri ve fotoğraf transferi için kullanılmaktadır.

 

Kamera Kullanımı: Mobil Uygulamalarımızda kamera kullanımı sadece uygulama içeresinden göndermek istediğiniz fotoğraflar için kullanılmaktadır. Kullanıcı bilgisi dışında kullanımı söz konusu değildir. Mobil uygulamada çekilen fotoğraflar kullanıcıya ait şifreli ortamda saklanır ve sadece kendisinin ve bağlı olduğu kurumun erişimine açıktır. Fotoğraflar 3. şahıs ya da kurumlar ile kullanıcı bilgisi dışında paylaşılmaz.

 

Uygulamalarımız, size ait herhangi bir kişisel bilgiyi toplamaz ve sizden bu yönde bir talepte bulunmaz.

 

Marm Assistance Destek Hizmetleri A.Ş., kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için Marm Assistance Destek Hizmetleri A.Ş.'ni sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

 

Marm Assistance Destek Hizmetleri A.Ş., bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız.

 

Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve IOS App Store'da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir android ya da IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden Marm Assistance Destek Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.

 

Bu uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı Marm Assistance Destek Hizmetleri A.Ş.’ye aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

 

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, it@marm.com.tr e-posta adresinden bize iletebilirsiniz.

 

Marm Assistance Destek Hizmetleri A.Ş.; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, "son güncelleme tarihi" olarak en alt kısımda belirtiriz.,

 

 

 

Son güncelleme tarihi: 01.01.2018

Copyright © 2018 Marm Assistance Destek Hizmetleri A.Ş.

bottom of page