top of page
  • Marm Assistance

“Bizim için Değerlisin” mottomuzla çalışmalarımıza bir süre daha evden devam edeceğiz.


COVID-19 salgını hayatımıza girer girmez olağanüstü eylem planlarımızı hemen uyguladık. Çalışma arkadaşlarımıza gerekli desteği verdik ve Mart ayından beri evden çalışmaya devam ediyoruz.

Ofise dönüşümüzü ise, vaka sayısını takip ederek aşamalı olarak planlamasını oluşturduk. Ofis içi sağlıklı çalışma ortamı yaratmak için konunun uzmanları ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz.


Diğer taraftan alarm merkezi olmamız; 24/7 hizmet vermemiz dolayısıyla işin devamlılığını sağlayabilmek için farklı uygulamaları, planları ve süreçleri devreye almamıza sebep oldu. İnsan Kaynakları Departmanı olarak bu sürecin bizlere en önemli katkısı, ihtiyaçların değiştiği bu dinamik ortamda, duruma uygun uygulamaları hayata geçirebilme konusunda değişim hızımızı test etmek oldu.Bu süreçte hiç kuşkusuz ki en önemli değişim iletişim kanallarımızda oldu. Evden çalışma döneminde de çalışma arkadaşlarımızla bağımızı koparmadık. Sürekli skype üzerinden town hall’lar yaparak güncel bilgilendirmelerimizi yaptık. Performans değerlendirme sürecimizin, ilk ara değerlendirmesini bu dönemde birebir görüşmeler yaparak uzaktan başarı ile tamamladık.


Böyle bir dönemde şeffaf iletişim kurarak, sağlığın öncelik olduğunu her zaman çalışanlarımıza hissettirmeye çalıştık. Sürecin bize kattığı tecrübelerle, daha çevik olarak çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.


Sevgi Saygılarımızla,

İnsan Kaynakları

 

Müdür - İnsan Kaynakları

Duygu Kayaoğlu

bottom of page