top of page
  • Özgür Dizemen Denizci

Pandemi Döneminde Eğitimler


Covid -19 sonrası pek çok şirket evden çalışma düzenine geçiş yaptı. Çağrı merkezi ve asistans firmalar için %100 evden çalışma modeli ilk defa uygulandı. Çevik yapıyı benimseyen ve alt yapıları güçlü olan firmalar hızlı aksiyon alarak evden çalışma modeline hızlıca geçiş yapabildi. Evden çalışma modelinde bir diğer kilometre taşı ise yeni işe alımlarda eğitim sürecinin de evden yönetilmesi gerekliliğiydi.Pandeminin zirve yaptığı bu dönemde gelen kısıtlamalar sonrasında Marm Assistance olarak sadece 1 gün içerisinde tüm eğitim grubunun evden çalışma modeline geçişini tamamladık.

Bundan sonrasındaki işe alımlarımızda ise; işe alım sürecinden eğitime kadar tamamen uzaktan yapabileceğimiz bir süreç ve alt yapı yeterliliğine ulaştık. Artık yeni çalışanlarımızı tamamen online işe alıp eğitip iş başı yapmalarını sağlıyor ve %100 evden çalışabiliyoruz. Ofise dönmeyi iple çeksek de, Covid sürecinde güçlenen kaslarımızı da bundan sonra kullanmayı istiyoruz.
Covid-19 2. dalga da Marm Assistance’ı durduramadı. Bundan sonraki dalgalarda da esnekliğimizi artırıp müşterilerimize en kaliteli hizmeti lokasyon bağımsız vermeye devam edeceğiz.
bottom of page